SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA SHL GRAND STUDIO, s.r.o.
Slovenská hudobná liga rozbalí open air finále v Bratislave
Tlačové správy / Slovenská hudobná liga rozbalí open air finále v Bratislave

Slovenská hudobná liga rozbalí open air finále v Bratislave

Svidník (14.06.2016) Slovenská hudobná liga mieri do finále. Najlepšia osmička interpretov sa predstaví 26. augusta pred bratislavským Auparkom. O jednom z finalistov môžu rozhodnúť aj fanúšikovia v sms hlasovaní, ktoré potrvá do 30. júna.

Po siedmich základných kolách uzavrela Slovenská hudobná liga svoju prvú časť. Odporúčanie na postup do finále získala dvadsiatka interpretov, z ktorých odborná porota vyberie sedmičku a osemčlennú zostavu doplní víťaz sms hlasovania. O víťazovi 6. ročníka SHL sa rozhodne 26. augusta pred Auparkom v Bratislave. Program začne hudobnými workshopmi a pokračovať bude koncertmi finalistov a hostí. „Popri našich finalistoch vystúpi víťaz prvého ročníka SHL Heľenine oči a víťaz posledného ročníka kapela Landfil, ktorá práve v týchto dňoch vydáva album Paper Plane. Kým v minulosti sme ponúkali iba nahrávanie CD, teraz sme pridali aj produkciu a vydanie. Veríme, že si pesničky tejto talentovanej trnavskej zostavy nájdu cestu k ľuďom,“ uviedol riaditeľ Slovenskej hudobnej ligy Ľubomír Sluk.

Víťaz 6. ročníka SHL získa nahrávanie a vydanie albumu, natočenie videoklipu, zmastrovaný live singel z finále, vytvorenie webovej stránky, podporu prostredníctvom PR a tlačového servisu, vecné hudobné ceny, pozvánku na partnerské podujatia a festivaly, či nasadenie singla do partnerských rádií.

Imrich Makó, PR a produkčný manažér
Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.

×

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Staňte sa našim fanúšikom aj na Facebook-u, odoberajte náš YouTube kanál a budete informovaný vždy medzi prvými...

Slovenská hudobná liga SLOVENSKÁ HUDOBNÁ LIGA

grandstudio.sk

Slovenská hudobná liga grandstudiochannel